Na trh čoskoro zavíta štvrtá generácia série N

Prívlastkom vyrobené vo Fínsku sa môže hrdo pýšiť severská značka traktorovej techniky Valtra, ktorá pokračuje v predstavovaní nových modelov traktorov. Na úspech vlani predstavenej štvrtej generácie modelovej série šesťvalcových traktorov Valtra T4, plynule nadväzuje horúca novinka schádzajúca z výrobných liniek závodov spoločnosti Valtra, nová modelová séria N4 so štvorvalcovými motormi. Valtra týmto krokom vstúpila aj v modelovej sérii N, do štvrtej etapy vývoja.

Valtra ako jedna zo štyroch značiek traktorovej techniky korporácie AGCO, vyrába viac než 23 000 traktorov ročne, vrátane motorov, prevodoviek, podvozkov aj kabín a exportuje ich do 75 krajín sveta. V Škandinávii patrí Valtra k jednotke na trhu a na brazílskom trhu patrí tejto značke vedúce postavenie v segmente veľkých traktorov.

Predpremiéra prebehla na farme Požáry

V termíne 19.-21. októbra sa uskutočnilo na farme Požáry, neďaleko Berouna, predstavenie traktorov Valtra novej modelovej série N, pre Českú, Slovenskú a Maďarskú republiku, zorganizované importérom traktorov Valtra, spoločnosťou TOPAGRI s.r.o. Traktory Valtra novej série N4 tak boli predstavené v rámci predpremiéry pred oficiálnym uvedením na trh, ktoré prebehne na medzinárodnom veľtrhu Agritechnica v nemeckom Hannoveri.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *