05.02.2014 | 02:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Bol vyhlásený 7. ročník súťaže o inováciu roka 2013

Ministerstvo hospodárstva (MH) SR vyhlásilo 3. februára 7. ročník súťaže o Cenu ministra hospodárstva SR Inovatívny čin roka 2013. Informovalo o tom na svojej internetovej stránke.

Súťaž organizuje Slovenská inovačná a energetická agentúra (SIEA) v troch kategóriách – Výrobková inovácia, Technologická inovácia a Inovácia služby (netechnologický proces). Prihlásiť sa môže každá právnická a fyzická osoba so sídlom či bydliskom na území SR do 15. apríla tohto roka. Prihlasuje sa produkt, proces alebo služba, ktorých inovácia bola dokončená v priebehu vlaňajška. Súťažiaci by mal preukázať prvé skúsenosti s účinkom inovácie.
V každej kategórii sa udeľuje jedna vecná cena a finančná odmena v hodnote 4000 eur. "V prípade, že v niektorej z vyhlásených kategórií je okrem víťazného aj ďalšie vynikajúce inovatívne riešenie, možno udeliť mimoriadnu cenu ministra hospodárstva s finančným ohodnotením vo výške 1000 eur," uvádza sa v podmienkach súťaže. Vyhlásenie výsledkov sa uskutoční 20. mája tohto roka v rámci 21. ročníka Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Nitre.

(tasr)

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down