14.02.2014 | 08:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Do novej sezóny s novými modelmi

Do novej sezóny 2014 prichádza značka DEUTZ-FAHR s produkciou novej modelovej triedy kombajnov, nesúcich označenie C9000. Nové kombajny sa snažili vývojári navrhnúť tak, aby dokázali ešte efektívnejšie vykonávať zberové práce a ponúkli ešte vyššiu úroveň komfortu v kabíne stroja. Jeden zo štvorice nových modelov, model C9206 TSB bol vystavený i na výstave Agritechnica 2013 v nemeckom Hannoveri.

Stroje značky DEUTZ-FAHR sú známe svojím atraktívnym dizajnom, ktorý nie je ani z ďaleka náhodou. V nastaveno trende výrobca pokračuje i v segmente výroby kombajnom. Rovnako, ako pri nových traktoroch, aj pri nových kombajnoch spolupracovali s odborníkmi na dizajn. Pri navrhovaní dizajnu nových modeloch kombajnov značka DEUZ-FAHR spolupracovala s Giugiaro Design, pričom úplne nový dizajn kombajnov, nadväzuje na nastolené trendy značky.

Nová modelová trieda pozostáva zo štyroch modelov známych pod označením C9205 TS C9206 TS, kde je možnosť výberu z päť alebo šesť klávesových vytriasadiel, ďalej sú to modely C 9205 TSB a C9206 TSB, ktoré sú svojou špecifikáciou určené, ako horské modely, vybavené svahovým vyrovnávaním Balace systém. Svahové vyrovnávanie Balance system  dokáže korigovať priečny sklon stroja do hodnoty 20 % a pozdĺžny do 6 %. Nové horské modely C 9205 TSB a C9206 TSB sa môžu pochváliť novou zadnou nastaviteľnou nápravou, ktorá je hnaná a protipreklzovým systémom, ktorý dohliada na čo najideálnejšie prenášanie výkonu v každom teréne.

celý článok v RN č. 8

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down