01.06.2016 | 07:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Hovorcom ministerstva pôdohospodárstva je oddnes Vladimír Machalík

Novým hovorcom Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka (MPRV) SR je od 1. júna 2016 Vladimír Machalík. Informoval o tom odbor komunikácie a marketingu MPRV.

"Rezort pôdohospodárstva je pre mňa profesionálnou výzvou, keďže poľnohospodárstvo a lesníctvo významne formujú obraz našej krajiny a vidieka," uviedol Machalík. "Po desiatich rokoch na oddelení komunikácie v spoločnosti Volkswagen Slovakia som sa rozhodol prijať ponuku pani ministerky Gabriely Matečnej."
Machalík je absolventom Katedry žurnalistiky na Univerzite Komenského v Bratislave. Public relations a komunikáciu študoval vo Veľkej Británii na Chartered Institute of Public Relations, Cambridge Marketing College, v Londýne na London School of Economics a na berlínskej Quadriga University. Od roku 2006 pôsobil vo Volkswagen Slovakia, bol zodpovedný za internú a externú komunikáciu. V roku 2009 sa stal aj hovorcom automobilky. V minulosti pôsobil v denníku Pravda, ekonomickej redakcii TASR a v Európskej komisii, na generálnom riaditeľstve pre podnikanie a priemysel v Bruseli.

(tasr)

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down