11.07.2017 | 11:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Inovované kombajny pre aktuálnu sezónu

Nie je to tak dávno, keď John Deere predstavoval novinky pre sezónu 2017 vo svojom školiacom stredisku fabriky pri Nemeckom meste Bruchsal. A keďže neustále inovácie sú súčasťou výrobného procesu naprieč všetkými typmi strojov, nevynímajúc techniku pre kombajnový zber, o novinky nebola núdza ani v tomto segmente.

Inovácie v strojoch a zariadeniach John Deere pre aktuálnu sezónu odrážajú pokračujúce investície, ktoré spoločnosť vynaložila pre dosiahnutie vyššej úrovne výkonu a prevádzkyschopnosti, pri súčasnom znížení prevádzkových nákladov.

Modernizované kombajny série S

Pri kombajnoch John Deere nájdeme tri modelové triedy označené písmenami W, T a S odstupňované veľkosťou aj výkonom. Najväčšou je posledná menovaná S-séria, kde výrobca pristúpil k niekoľkým zmenám pre dosiahnutie vyššieho výkonu. A aké nové vlastnosti ponúkajú modernizované kombajny série S ? V prvom rade je to čistiaci systém DynaFlow Plus, aktívna kompenzácia terénu (ATA-Active Terrain Adjustment), hydraulická kompenzácia pozdĺžneho sklonu a mnoho ďalšieho.

Viac v RN č. 28

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down