08.11.2017 | 09:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Jednoduchá kontrola a diaľkové ovládanie vyhŕňacieho robota

V oblasti vývoja a výroby kvalitných zariadení na odstraňovanie hnoja má firma Schauer, spol. s r. o. viac ako 60 rokov skúseností. Široká škála produktov umožňuje veľký výber riešení i variantov šitých na mieru pre rozmanité spôsoby ustajnenia a pre rôzne plemená zvierat.

O nepretržitú a bezporuchovú prevádzku, hlavne pri roštovej podlahe a dlhých pohybových chodbách sa osvedčil mobilný vyhŕňací robot ENRO - robot novej generácie na odstraňovanie hnoja. Jeho vylepšená funkcia je založená na inovatívnej Hi-Tech senzorovej technike a modernom softvéri.
Vyhŕňací robot ENRO zaujal od začiatku obzvlášť prívetivým konceptom s počítačovým plánovaním trasy a pokračujúcou optimalizáciou programovateľných dráh čistenia roštovej podlahy v kravských maštaliach. Vzhľadom na vycibrenú senzoriku dosahuje ENRO vysokú priemernú spoľahlivosť viac ako 95 percent všetkých jázd.
S cieľom zvýšiť komfort pri ručnom ovládaní bola vyvinutá ENRO -Control App, ktorá umožňuje pre všetky Android systémy (smartfóny alebo tablety) diaľkové ovládanie a diaľkovú údržbu (inkl. Software-Update). V prípade, že zviera vychýli robota z jeho dráhy, je možne pohodlne aj od kŕmneho stola, robota nasmerovať k ďalšiemu naprogramovanému referenčnému bodu, aby mohol samostatne pokračovať v naprogramovanej ceste do nabíjacej stanice.

Celý článok je uverejnený v ROĽNÍCKYCH NOVINÁCH č. 45.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down