12.12.2017 | 09:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Kombajny odeté v bielo červených farbách

Svetový veľtrh poľnohospodárskej techniky Agritechnica, konajúci sa každý druhý rok v Nemeckom Hannoveri, patrí k najočakávanejším udalostiam tohto druhu. To potvrdil aj posledný ročník, na ktorý zavítalo viac než 450 tis. návštevníkov. Svetoví aj regionálni producenti poľnohospodárskej techniky tu zakaždým predstavia svoje strojové, technologické novinky. Inak tomu nebolo ani pri ruskej značke Rostselmash, v ktorej výrobnom programe nájdeme kombajny, silážne rezačky, ale aj lisy, postrekovač a žacie kosy. Oficiálnym importérom značky Rostselmash na slovenskom trhu je spoločnosť KomAgrartechnik s.r.o.

Poľnohospodárska technika z Marcelovej

Spoločnosť KomAgrartechnik s.r.o. so sídlom v Marcelovej úspešne pôsobí na slovenskom trhu v oblasti predaja poľnohospodárskej techniky už sedemnásty rok. Okrem predaja poľnohospodárskej techniky sa venujú taktiež predaju a dodávke náhradných dielov na všetky nimi zastupované značky z portfólia a samozrejme zabezpečujú servisné práce súvisiace so záručnou a pozáručnou starostlivosťou o techniku. Značka Rostselmash, ktorú oficiálne na slovenskom trhu zastupujú od roku 2016, patrí k hlavným značkám z produktového portfólia, pričom už v rámci prvého roka si svojich majiteľov našlo deväť kombajnov Rostselmash. Rýchla reakcia na dodávku náhradných dielov pre stroje Rostselmash je samozrejmosťou, keďže európsky sklad náhradných dielov sa nachádza u našich južných susedov, v maďarskom meste Győr.

Ruská spoločnosť Rostselmash patrí k celosvetovo uznávaným producentom poľnohospodárskej techniky, pričom dlhoročná prax a široké spektrum skúseností iba prispievajú k odbornosti vo výrobe. Trinásť výrobných závodov rozmiestnených po celom svete produkuje stroje, ktorých cieľom je splnenie nárokov na vysoko efektívnu prevádzku, nevyhnutnú pre dosiahnutie náročných pracovných výkonom v najrôznejších podmienkach daného podniku, farmy. Firma Rostelmash vyrába celkom 24 druhov rôznych poľnohospodárskych a komunálnych zariadení.

Viac v RN č. 50

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down