11.07.2017 | 11:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Liptov je bohatší o nové zázemie pre traktory

V priemyselnej zóne Liptovského Mikuláša vyrástla pred dvomi rokmi spoločnosť Agropark Liptov. Po dvoch rokoch sa uskutočnilo aj jej slávnostné otvorenie. Prvý júlový týždeň sa tak v jej priestoroch stretli partneri a zákazníci, ktorí sa mohli bližšie oboznámiť s ponukou techniky a prezrieť si aj nové priestory.

Napriek skutočnosti, že ide o mladšiu firmu, niet pochýb o tom, že zázemie ktoré ponúka, je viac než postačujúce nielen na predaj techniky, ale predovšetkým na servis a predaj náhradných dielov, teda starostlivosť o zákazníka na všetkých úrovniach.

Potreby zákazníka na prvom mieste

Prvotnou myšlienkou, ktorá stála na začiatku celého projektu realizácie dnes fungujúceho strediska firmy AGROPARK LIPTOV, s.r.o., bola vízia venovať sa predaju novej techniky pre poľnohospodárstvo vo vlastnej firme. Majiteľ firmy Dominik Feketík si spomína na začiatky svojej činnosti, ktoré sa spájajú s firmou AGRA, ktorá sa predaju poľnohospodárskej techniky venovala už dlhodobo. ,,Oslovil som ich s myšlienkou, že by som rád priviedol traktory Valtra aj do regiónu Liptova. Ako zamestnanec firmy som niekoľko rokov predával traktory Valtra a môžem povedať, že úspešne sa ich darilo umiestňovať. A keďže moja vízia bola vytvoriť niečo vlastné, nakoniec som sa osamostatnil a v septembri 2015 som sa rozhodol založiť vlastnú firmu.”

Viac v RN č. 27

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down