24.08.2021 | 06:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Minister S. Vlčan predloží na rokovanie vlády meno kandidáta na šéfa SPF

V sídle Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka (MPRV) SR sa v pondelok uskutočnilo výberový pohovor na funkciu generálneho riaditeľa Slovenského pozemkového fondu (SPF). Na základe výsledkov výberového pohovoru odporučila výberová komisia ministrovi Samuelovi Vlčanovi (nominant OĽANO) predložiť na rokovanie vlády SR návrh na vymenovanie najúspešnejšieho kandidáta.

Ako ďalej informoval odbor komunikácie MPRV, členovia výberovej komisie v rámci výberového procesu uskutočneného formou osobného pohovoru položili uchádzačom otázky súvisiace s ich predloženými a prezentovanými koncepciami riadenia SPF, overili ich odborné znalosti, manažérske schopnosti a zručnosti uchádzača. Podľa hodnotenia výberovej komisie Marián Bulla získal 68 bodov, Karol Rajnoha 99 bodov a Jana Štilichová 86 bodov z celkového možného počtu 125 bodov.
Na základe uvedených skutočností výberová komisia určila poradie uchádzačov, a to ako prvého v poradí Rajnohu, ako druhú Štilichovú a ako tretieho Bullu.
Minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka na základe výsledkov výberového pohovoru predloží na najbližšie rokovanie vlády návrh na vymenovanie Rajnohu do funkcie generálneho riaditeľa SPF.

(tasr)

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down