27.07.2015 | 07:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Na Agrokomplexe očakávajú organizátori 500 firiem a 100.000 návštevníkov

Vyše 500 vystavujúcich firiem a 100.000 návštevníkov očakávajú organizátori tohtoročnej výstavy Agrokomplex v Nitre. Medzinárodná poľnohospodárska a potravinárska výstava sa uskutoční od 20. do 23. augusta a uzatvorí sezónu letných výstav na nitrianskom výstavisku Agrokomplexu.

Súčasťou 42. ročníka výstavy je 10. ročník národnej výstavy hospodárskych zvierat, 22. ročník medzinárodnej družstevnej kontraktačno-predajnej výstavy spotrebného tovaru Coopexpo, výstava vidieckeho cestovného ruchu a rozvoja regiónov Regióny Slovenska, Živnostenské trhy a výstava Obnoviteľné zdroje energie, informovala Michala Mičíková z Agrokomplex – Výstavníctvo, š. p.
Tradičné potraviny od malých podnikateľov z rôznych regiónov Slovenska ponúknu návštevníkom poľnohospodárskej výstavy Farmárske trhy. Ich cieľom je podporiť farmárov, súkromne hospodáriacich roľníkov a družstvá. Počas štyroch dní nebude chýbať dychová hudba, folklór, sprievodné akcie i dožinkové slávnosti. „Pavilón F sa tento rok zmení na nepoznanie. Každý návštevník tu bude môcť zažiť interaktívnu prehliadku s názvom Čaro vidieka – čaro domova, jedinečnú prezentáciu slovenského vidieka zážitkovou formou a multimediálnou prezentáciou,“ informovala Mičíková. Expozícia je zameraná aj na výchovu mladej generácie pre život a prácu na vidieku.

(tasr)

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down