Najkrajšia fotografia z Celoslovenských dní poľa 2024

Dňa 14.6.2024 na IZPI v Nitre zasadla odborná komisia, zložená zo zástupcov spoluorganizátorov fotografickej súťaže, Roľníckych novín (Profi Press SK, s.r.o.), IZPI a Europe Direct Nitra, ktorá vyhodnotila fotografickú súťaž o najkrajšiu fotografiu z Celoslovenských dní poľa 2024.

Komisia pri hodnotení prihliadala na technické spracovanie, umeleckú hodnotu a originalitu zaslaných fotografií.

Celkovo sme do termínu ukončenia súťaže (12.6.2024) prostredníctvom elektronického formulára na stránke https://izpi.sk/ obdržali 34 súťažných fotiek, ktoré originálnym spôsobom zachytili atmosféru tohtoročnej poľnohospodárskej výstavy, Celoslovenské dni poľa. Do fotosúťaže sa mohol zapojiť každý návštevník podujatia Celoslovenské dni poľa, ktorý zhotovil fotografiu z návštevy daného podujatia a v termíne od 4.6. do 12.6.2024 fotografiu prihlásil do súťaže.

Komisia vyhlásila prvé tri miesta, ktoré budú ocenené propagačnými predmetmi IZPI, Europe Direct Nitra, Profi Press SK, s.r.o. a darčekovou poukážkou na nákup tovaru v sieťach Datart nasledovným spôsobom:

1. miesto – Juraj Z., Štúrovo

2. miesto – Lukáš H., Kozárovce

3. miesto – Iveta M., Nitra

Ďakujeme všetkým účastníkom za ich nadšenie a talent. Víťazov sme v týchto dňoch oboznámili o výhre prostredníctvom e-mailových adries, ktoré uviedli v rámci prihlasovacieho formulára.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down