Nemecké nakladače rozšírili portfólio pre rok 2017

Výhradný zástupca renomovaných a celosvetovo známych značiek poľnohospodárskej techniky FENDT, HORSCH a ďalších, spoločnosť HRIADEĽ s.r.o., pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993. Pre aktuálnu sezónu, rok 2017, pristúpila k rozšíreniu portfólia. Pribudli nemecké teleskopické a kolesové nakladače KRAMER pre poľnohospodárstvo.

História a vývoj

V mnohých prípadoch sa zavedené riešenia strojov a princípy ich konštrukcie takmer zhodujú. Rozdielne sú ale niektoré detaily, na ktorých záleží a práve na tom si značka Kramer zakladá.

Prvým poľnohospodárskym strojom spoločnosti Kramer bola kosačka na trávu, predstavená v roku 1925. Tento moment zároveň odštartoval úspech súrodencov Kramerovcov, ktorí sa so svojimi strojmi úspešne zapísali do histórie poľnohospodárskej techniky. Technika, nielen tá poľnohospodárska, sa už v tom čase stala pomerne populárnou a vyžadovala si čím ďalej tým viac nových riešení a inovácií. Firma Kramer pochopila, že pokiaľ chce uspieť musí sledovať a odpovedať na požiadavky trhu a snažiť sa ich v čo najväčšej miere splniť. Po úspešnom vstupe na nemecký trh s traktormi, sa značka Kramer od polovice päťdesiatych rokov minulého storočia, začína zameriavať aj na stavebnú techniku a vyvíjať stroje pre stavebný priemysel. Od roku 1973 sa spoločnosť Kramer bližšie venuje vývoju a výrobe kompaktných strojov s kardanovým hriadeľom, čím sa ďalej rozvíja. Napriek rôznym obdobiam vývoja, boli a sú pre spoločnosť Kramer potreby zákazníka vždy na prvom mieste, čo uplatňujú aj pri vývoji svojich produktov. Vďaka tomu má tento výrobca nakladačov viac ako 50 ročnú históriu výroby a skúsenosti, ktoré robia z nakladačov Kramer, stroje schopné zvládnuť všetky situácie každodennej práce, pri zachovaní vysokej kvality a pridanej hodnoty.

Viac v RN č. 11

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *