09.06.2014 | 11:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Novinky vo výrobe aj v strojoch

Veľtrh TECHAGRO patrí v rámci strednej Európy k významným výstavám poľnohospodárskej techniky a pre domácich vystavovateľoch to platí dvojnásobne. K domácim vystavovateľ patrila aj spoločnosť BEDNAR FMT s.r.o. vystavujúca najmodernejšiu poľnohospodársku techniku počnúc od spracovania pôdy, cez sejbu, až po dopravu. Najväčším lákadlom celej expozície bola nepochybne nová sejačka OMEGA OO, ktorá mala svoje čestné miesto ohradené páskou.

Významný veľtrh

„TECHAGRO patrí tradične medzi pre nás najvýznamnejšie veľtrhy a to predovšetkým z toho dôvodu, že sa jedná o domáci trh. Aj preto sa snažíme zakaždým odprezentovať prierez celým portfóliom a ponúknuť zákazníkom komplexné riešenia. Nakoľko v portfóliu sa nachádza aj širokozáberové náradie, nevystavujeme len v rámci vnútornej expozície v pavilóne (takmer 1000m2), ale aj na približne 500 m2 vonkajšej výstavnej plochy. Nastavený trend nárastu predaja techniky sa darí udržiavať na stanovenej hranici,čo umožňuje rozširovať personálnu základňu našej spoločnosti. To má veľký význam predovšetkým z hľadiska rýchleho reagovania na požiadavky a vývoj trhu,“ povedal Ing. David Pokorný, vedúci marketingového oddelenia.

Držia krok s dobou

Nemožno tvrdiť, že poľnohospodárska technika napreduje pomalým tempom, práve naopak. V spoločnosti BEDNAR FMT s.r.o. preto stále pracujú na zlepšeniach a nových strojoch. „Pred tromi rokmi sme predstavili diskový podmietač ATLAS, ako nový stroj. Od tej doby sme nielenže vylepšili jeho konštrukciu, ale vyvinuli sme aj ďalšie, nové stroje pre poľnohospodárstvo. Tento rok prvý krát vstupujeme do segmentu sejacích strojov a strojov pre prihnojovanie.“ konštatoval obchodný manažér pre SK, Ing. Juraj Školka. Do portfólia pribudla sejacia technika v zastúpení sejačiek, pre precízne uloženie osiva, OMEGA OO a OMEGA OO FERTI, nový zásobník hnojiva s najväčším objemom  na trhu pre aplikáciu priemyselných hnojív v rámci spracovania pôdy FERTI BOX a dopravná technika  pre poľnohospodárstvo, v zastúpený veľkoobjemového návesu WAGON WG. Typickým znakom mnohých pôdo-spracujúcich strojoch značky BEDNAR, je integrovaná transportná náprava pred zadnými utužovacími valcami. Vďaka tomu je pri diskových podmietačoch dosiahnutá vysoká stabilita aj vo vysokých pracovných rýchlostiach a u kypričov možnosť pracovať bez zadného valca aj v mokrých podmienkach.

celý článok v RN č. 24

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down