23.09.2022 | 01:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Novým riaditeľom výstaviska v Nitre sa stal Jozef Pavle

Novým riaditeľom štátneho podniku agrokomplex Národné výstavisko v Nitre sa stal Jozef Pavle. Minister pôdohospodárstva Samuel Vlčan (nominant OĽANO) ho oficiálne uviedol do funkcie vo štvrtok 22. septembra.

 "Verím, že pomôže výstavisku dostať sa z problémov, do ktorých sa dostalo nielen vinou covidu, ale aj zlým hospodárením za posledné roky," povedal minister. Zároveň potvrdil, že ministerstvo má s agrokomplexom veľké plány a projekt transformácie výstaviska sa aktuálne finalizuje.
      Jozef Pavle je absolventom Fakulty ekonomiky a riadenia výrobných odvetví Vysokej školy ekonomickej v Bratislave. Má dlhoročné skúsenosti z rôznych riadiacich pozícií v bankovom sektore. Na post riaditeľa nitrianskeho výstaviska ho vybrala výberová komisia v treťom kole výberového konania, na ktorom sa zúčastnili traja zo štyroch pozvaných uchádzačov. "Rešpektoval som výsledky transparentného výberového konania, kde sa stal nespochybniteľným víťazom s veľkým odstupom," povedal Vlčan. Na základe celkového hodnotenia komisie získal Pavle spolu 134 bodov z celkového počtu 150 bodov. 

(tasr)

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down