02.07.2018 | 01:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

O regionálnu značku Pohronia sa môžu uchádzať prví záujemcovia

Označením Regionálny produkt Pohronie na svojich výrobkoch či službách sa budú môcť už onedlho pochváliť prví výrobcovia a poskytovatelia služieb. Občianske združenie Žiarska kotlina vyhlásilo prvú výzvu na predkladanie žiadostí o udelenie značky Regionálny produkt Pohronie.

Natália Rumanová z občianskeho združenia Žiarska kotlina priblížila, že značka je určená pre výrobky a produkty, ubytovacie a stravovacie zariadenia, ale aj podujatia. Žiadosti je možné predkladať do 25. júla.
Cieľom a zmyslom regionálnej značky je podpora miestnych výrobcov, producentov a poskytovateľov služieb, ktorí vyrábajú a podporujú tradičné výrobky a hodnoty. Udelenie značky produktu či služby prináša pre výrobcov a poskytovateľov služieb rad výhod.
"Značka regionálny produkt Pohronie prinesie držiteľovi predovšetkým propagáciu, reklamu, zviditeľnenie jeho produktov alebo služieb, zvýšenie odbytu a konkurenčnú výhodu. V neposlednom rade výrobcovia alebo poskytovatelia služieb získajú nové kontakty, prípadne nadviažu vzájomnú spoluprácu," priblížil Rumanová.

(tasr)

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down