06.07.2021 | 06:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Odborné poradenstvo - základ budúceho rastu

Na júnových Celoslovenských dňoch poľa v Seliciach mohli návštevníci zavítať aj do stánku spoločnosti Sano - Moderná výživa zvierat s. r. o., kde im odborníci poskytli konzultácie a cenné rady v oblasti chovu a výživy.

cdp 2021

Výživárska spoločnosť Sano pôsobí na slovenskom trhu už takmer 30 rokov. Ide o nemecký rodinný holding, ktorý predstavuje poprednú značku v oblasti výživy hospodárskych zvierat. O jej aktivitách nás informoval Mgr. Martin Stieranka, prokurista a výkonný riaditeľ spoločnosti Sano - Moderná výživa zvierat s. r. o.

Oslovili ste chovateľov s nejakými novinkami aj v tomto roku?
Áno, samozrejme. Sano neustále pracuje na nových možnostiach, ako pomôcť našim chovateľom. Ako príklad spomeniem zavedenie Sano Webinárov, ktorých popularita narastá, čo nás veľmi teší a zároveň zaväzuje. Témy ako Výživa pre podporu imunitného systému, Konzervácia krmív a Tepelný stres u hovädzieho dobytka podľa spätnej väzby značne zaujali. Čím sa môžeme ale pochváliť asi najviac je to, že sme sa stali jedným z vás. Po minuloročnom nadobudnutí farmy ošípaných v Szakszende, kde budujeme Sano „Agrar Institut“ pre ošípané, sa skupina Sano teší z nového člena rodiny - Solum AG. Má dve prevádzky, ktoré s úžitkovosťou viac ako 13 000 kg mlieka patria k dvom z troch najšpičkovejších chovov v Maďarsku. Na treťom podniku zabezpečuje Sano poradenstvo v oblasti výživy dobytka, takže tri najlepšie podniky Maďarska sú pevne v rukách Sana.“

Celý rozhovor nájdete v odbornom týždenníku Roľnícke noviny č. 27.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down