15.10.2014 | 12:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Odvolalo riaditeľa Agrokomplexu - Výstavníctvo v Nitre

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR odvolalo Františka Ďurkoviča z postu riaditeľa štátneho podniku Agrokomplex – Výstavníctvo v Nitre.

Riadením podniku je od 13. októbra poverený obchodný riaditeľ Agrokomplexu Eduard Krcho. „Priame dôvody odvolania doterajšieho riaditeľa nám rezortné ministerstvo neoznámilo. František Ďurkovič je v súčasnosti mojím obchodným námestníkom,“ potvrdil Krcho. Podľa jeho slov nie je štvrtkové (16.10.) otvorenie Autosalónu – Autoshow 2014 ohrozené, ani ďalšie plánované tohtoročné výstavy. „Najväčšou výstavou je práve autosalón, potom sú do konca roka už len menšie výstavy. V súčasnosti pripravujeme program na ďalší rok,“ skonštatoval Krcho. O novom riaditeľovi rozhodne výberové konanie, ktoré ministerstvo podľa zákona musí vyhlásiť do troch mesiacov.
František Ďurkovič pôsobil vo funkcii riaditeľa Agrokomplexu – Výstavníctva, š. p., Nitra od 1. júna 2011. Vtedajší minister pôdohospodárstva Zsolt Simon ho do funkcie vymenoval po tom, čo sa na riaditeľskej stoličke v Agrokomplexe vystriedalo päť manažérov za osem mesiacov.

(tasr)

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down