02.05.2024 | 12:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Otvorenie včelárskej sezóny v MEDOLANDII v Dolnej Krupej pri Trnave

Slávnostné otvorenie včelárskej sezóny bude v MEDOLANDII v sobotu 4. mája od 10:00h. Na návštevníkov čakajú ochutnávky NAJLEPŠEJ MEDOVINY NA SVETE, ochutnávky medu i bohatý program.

Novinkou bude posilnená kyvadlová doprava, ktorá turistov odvezie na trase Trnava - Dolná Krupá.
        Program Otvorenia včelárskej sezóny v Medolandii sa začne v sobotu 4. mája o 10:00 h. aktivitami pre všetky vekové kategórie.
        „Včely sú symbolom prichádzajúcej jari. Najmladším návštevníkom chceme ukázať život včely, a to prostredníctvom zábavných hier vo Včeličkove. Tu budú deti plniť rovnaké úlohy aké robia včely počas svojho života. Rovnako sa zabavia pri maľovaní na tvár a budú môcť pozorovať živé včely z našej včelnice,“ pozýva na podujatie Katarína Hanicová zo zážitkového areálu Medolandia.
        Dospelí návštevníci sa môžu tešiť na degustácie medovín z medovinárstva Apimed a ďalších včelích produktov. Nebude chýbať ani špeciálna Medovina Barrique, ktorá získala na medzinárodnej súťaži Apimondia v Chile 2023 titul NAJLEPŠIA MEDOVINA NA SVETE a putovný pohár.
        V areáli Medolandia sa hostia budú môcť vydať na prechádzku po Včelárskom náučnom chodníku, na ktorom sa dozvedia o histórii včelárenia a tiež si budú môcť prezrieť výstavu súčasného moderného včelárstva.

(tasr)

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down