14.03.2018 | 01:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Oznam: Zmena termínu Dňa poľa

Z dôvodu nepriaznivého vývoja počasia, ktoré má nastať v nasledujúcich dňoch, sa organizátori Dňa poľa jarných prác rozhodli pre zmenu termínu. Podujatie sa uskutoční v novom termíne - 5. apríla 2018 od 11.00 v obci Stretavka (okres Michalovce).

„Zmena termínu sa nám zdala ako jediné správne riešenie, ak chceme pred poľnohospodárskou verejnosťou prezentovať 17 vystavovateľov z oblasti dovozu, predaja a výroby techniky. Podujatie sa stretlo medzi členmi AGRION – Združenia dodávateľov pôdohospodárskej techniky v SR s pozitívnym ohlasom a preto veríme, že mu zmena termínu pomôže. Cieľom je, aby poľnohospodári na východnom Slovensku videli viac ako stovku strojov svetových značiek v pracovnom nasadení,“ hovorí Peter Matejovič, prezident AGRION.

Pôvodný termín podujatia bol ešte v závere minulého roka stanovený na 20. marca 2018. Práve z dôvodu dlhodobej predpovede počasia, ktorá hovorí o prudkom ochladení, boli organizátori nútení zmeniť termín Dňa poľa.

Na podujatí v Stretávke sa 5. apríla 2018 predvedú najmä technologické linky na prípravu pôdy, sejbu, hnojenie a chemickú ochranu rastlín.

 

Autor: TS AGRION

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down