Pivovary ponúkajú študentom stáž vo výrobe a kariérnu príležitosť

Letné pracovné stáže ponúkajú Pivovary Topvar študentom 4. a 5. ročníkov vysokých škôl. Záujemcovia sa môžu prihlásiť do 9. apríla. Informovala o tom Lucia Belanová, špecialistka firemných vzťahov a komunikácie.

Firma otvára svoje brány počas 10 týždňov v priebehu prázdnin, a to nielen v centrále v Bratislave, ale aj vo výrobe vo Veľkom Šariši. „Každý rok vďaka letným stážam spoznáme množstvo zaujímavých mladých ľudí, ktorí sú veľmi šikovní a majú potenciál. Tí najšikovnejší z nich sa stali našimi platnými kolegami,“ priblížila Drahomíra Mandíkova, riaditeľka pre firemné vzťahy a komunikáciu spoločnosti.
Pre tých, ktorí by radi pracovali v zahraničí, sa otvára možnosť absolvovať letnú stáž v partnerskom Plzeňskom Prazdroji. Najúspešnejší stážisti môžu získať ponuku na ročný platený Trainee program – napr. Brewing Engineering a Packaging Engineering pre absolventov technických stáží.
Počas stáže čaká študentov práca na reálnom projekte, za ktorý budú zodpovední, pravidelná konzultácia s manažérmi, či tréning prezentačných zručností.

(tasr)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *