25.02.2014 | 10:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Podávanie žiadostí o podporu na veľké dobytčie jednotky

Pôdohospodárska platobná agentúra (PPA) oznamuje, že v termíne od 3. do 31. marca 2014 môžu poľnohospodári predkladať žiadosti o platbu na veľké dobytčie jednotky (VDJ).

Na žiadosti, ktoré budú predložené po uvedenej lehote, PPA nebude prihliadať. Žiadosti predložené v súlade s danými predpismi budú posudzované podľa podmienok v platnom nariadení vlády SR o podmienkach poskytovania podpory v poľnohospodárstve formou prechodných vnútroštátnych platieb.

Pôdohospodárska platobná agentúra pripravila pre žiadateľov, ktorí si predložili v roku 2013 žiadosti o platbu na veľké dobytčie jednotky, predtlačené formuláre IL, ktoré si môžu žiadatelia vyzdvihnúť na príslušnom regionálnom pracovisku PPA.

Pre žiadateľov, ktorí si predložili v roku 2013 žiadosť na dojčiace kravy a ovce a kozy, sú na základe údajov z CEHZ predtlačené formuláre Zoznam dojčiacich kráv a Zoznam oviec a kôz na farme, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou žiadosti o platbu na VDJ a sú žiadateľom k dispozícii na príslušnom regionálnom pracovisku PPA.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down