10.03.2015 | 10:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Podpora na dobytčie jednotky

Pôdohospodárska platobná agentúra oznámila, že v termíne od 9. do 31. marca 2015 bude prijímať žiadosti o doplnkovú vnútroštátnu platbu na dobytčie jednotky na rok 2015.

Pôdohospodárska platobná agentúra pripravila pre žiadateľov, ktorí si predložili v roku 2014 žiadosti o platbu na veľké dobytčie jednotky (DJ)  predtlačené formuláre IL, ktoré si môžu žiadatelia vyzdvihnúť na príslušnom RP PPA.

Pre žiadateľov, ktorí si predložili v roku 2014 žiadosť na dojčiace kravy a ovce a kozy, sú na základe údajov z CEHZ predtlačené formuláre „Zoznam dojčiacich kráv" a „Zoznam oviec a kôz na farme", ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou žiadosti o platbu na DJ a sú žiadateľom k dispozícii na príslušnom RP PPA. Na žiadosti, ktoré budú predložené po uvedenej lehote, PPA nebude prihliadať. PPA upozorňuje, že v  termínoch 19. - 20.3.2015 nebude možné podávať žiadosti osobne na regionálnych pracoviskách.

Žiadosti predložené v súlade s vyššie uvedenými predpismi budú posudzované podľa podmienok v platnom nariadení vlády Slovenskej republiky o podmienkach poskytovania podpory v poľnohospodárstve formou prechodných vnútroštátnych platieb.

(PPA)

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down