22.01.2016 | 03:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Propagácia potravinárskych výrobkov

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR na stránke Potravinárstva a obchodu v časti Propagácia/Informačné a propagačné programy spolufinancovane EU zverejnilo Oznam o plánovaných obchodných misiách Európskej komisie v roku 2016, ktorých cieľom je propagácia potravinárskych výrobkov na trhoch tretích krajín.

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky, sekcia potravinárstva a obchodu, Odbor obchodnej politiky oznamuje, že Európska Komisia plánuje uskutočniť v roku 2016 nasledovné obchodné misie:

  • Kolumbia a Mexiko – február 2016. Počas tejto obchodnej misie sa uskutoční rad obchodných a tlačových podujatí v Bogote a Mexico City, aby uľahčila prepojenie s miestnymi odberateľmi a médiami.
  • Čína a Japonsko – apríl 2016 (Tokyo, Šanghaj a Peking). Plánujú sa: Biznis semináre, B2B meeting s cieľovými krajinami
  • Vietnam a Indonézia – druhá polovica 2016

V prípade záujmu podnikateľskej sféry zúčastniť sa na obchodných misiách v tretích krajinách za účelom propagácie poľnohospodárskych a potravinárskych výrobkov EÚ je možné sa prihlásiť prostredníctvom emailu na:
agri-promotion-business-delegation@ec.europa.eu

Informáciu o účasti na misiách zasielajte tiež na:
andrea.markovicova@land.gov.sk
Náklady súvisiace s účasťou na týchto misiách znášajú účastníci z vlastných zdrojov.

(mpsr.sk)

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down