30.06.2016 | 07:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Riaditeľ štátneho podniku Lesy SR zatiaľ nebol vybraný

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka (MPRV) SR v máji vyhlásilo výberové konanie na generálneho riaditeľa štátneho podniku Lesy SR. Výberová komisia z prihlásených piatich kandidátov nevybrala žiadneho. Informovala o tom dnes Jana Gasperová z odboru komunikácie a marketingu MPRV.

"Nastavili sme prísne podmienky, ktoré žiadny z prihlásených uchádzačov nesplnil," uviedol vedúci služobného úradu MPRV Jaroslav Regec, predseda výberovej komisie. "V mesiaci júl vypíšeme nové výberové konanie."
MPRV vo výberovom konaní požadovalo vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa, riadiacu prax minimálne tri roky v pozíciách top manažmentu v spoločnostiach z lesníckeho - drevárskeho komplexu. Nový generálny riaditeľ musel mať manažérske, riadiace a organizačné schopnosti, znalosti z lesníckej politiky SR, koncepčných zámerov rozvoja lesného hospodárstva a drevospracujúceho priemyslu, problematiky financovania s osobitným zreteľom na lesné hospodárstvo, súčasných podmienok štátneho podniku Lesy SR a základné znalosti z lesníckej legislatívy.

(tasr)

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down