29.02.2016 | 01:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Riešenia v problematike spracovania pôdy

Začiatok roka je z pohľadu farmárov obdobím, kedy sa zúčastňujú na rôznych seminároch zameraných či už na mechanizáciu, osivá alebo na chémiu používanú v poľnohospodárstve. Tieto podujatia sú organizované ako odborné prednášky spoločnosťami pôsobiacich v daných odvetviach.

Na tému Agrotechnika pestovania základných plodín si pripravila česká spoločnosť BEDNAR FMT sériu šiestich seminárov, kde boli prezentované nielen stroje značky BEDNAR, ale hlavne výsledky poloprevádzkových pokusov hlbokého spracovania pôdy s možnosťou aplikácie hnojiva do pôdneho profilu. Tieto pokusy boli spracované a ďalej prezentované odborníkmi z nezávislých organizácii – AgroEko Žamberk a Českej zemědělskej univerzity v Prahe.

Známi netradičným prístupom

Spoločnosť BEDNAR FMT so sídlom v Rychnově nad Kněžnou patrí svojim prístupom k progresívnym výrobcom poľnohospodárskej techniky a vlastnou výrobou sa zameriava na stroje pre spracovanie pôdy, sejbu, hnojenie a mulčovanie. Veľký dôraz je kladený na neustále napredovanie vyrábaného poľnohospodárskeho náradia, čo by bez úzkeho prepojenia výroby s praxou nebolo dosiahnuteľné. Svoju úlohu bezpochyby majú aj dlhoročné skúsenosti vo výrobe mechanizácie produkovanej spoločnosťou BEDNAR FMT už od roku 1997. Aj vďaka testovaniu nových technológií spracovania pôdy, vyvíjania progresívnych strojov a zdokonaľovaní kvality, sa dokážu udržať na silne konkurenčnom trhu, dosahovať stanovené ciele a ponúkať stále nové riešenia pre poľnohospodárstvo.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down