19.09.2014 | 11:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Slovak Business Agency už po 15. raz hľadá Podnikateľku Slovenska

Slovenské podnikateľky majú opäť šancu zabojovať o prestížny titul a zviditeľniť svoje podnikateľské úspechy. Slovak Business Agency (SBA) štartuje súťaž, ktorá sa prvýkrát uskutoční pod záštitou predsedu vlády SR Roberta Fica. Informovala o tom dnes vedúca oddelenia komunikácie SBA Dominika Bizíková.

Projekt Podnikateľka Slovenska, ktorý inštitúcia na podporu malého a stredného podnikania vyhlasuje každoročne, je zameraný na rozvoj podnikania žien na Slovensku. "Jeho hlavným cieľom je oceniť a vyzdvihnúť dôležité miesto žien vo sfére podnikania," priblížila Bizíková.
Do 15. ročníka súťaže Podnikateľka Slovenska 2014 sa môžu od 19. septembra zapojiť majiteľky obchodných spoločností a živnostníčky, ktoré podnikajú minimálne jeden rok. "Hlavnou podmienkou pre účasť v súťaži je, aby podnikateľky vlastnili aspoň 50-% podiel v spoločnosti," dodala hovorkyňa SBA.
Prihlásené podnikateľky rozdelí hodnotiaca komisia do troch kategórií – Vynikajúca podnikateľka, Začínajúca podnikateľka a Úspešná živnostníčka. Termín podania prihlášok je do 31. októbra a vyhlásenie výsledkov bude v januári 2015.

(tasr)

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down