Špecializujú sa na agro segment

Pneumatiky plniace primárnu funkciu prenosu síl medzi kolesami a podložkou sú bežnou súčasťou všetkých dopravných prostriedkov. Každý typ pneumatík je niečím špecifický, či už sa jedná o cestné pneumatiky, pneumatiky pre stavebné stroje, alebo pneumatiky pre poľnohospodárstvo. A práve posledná menovaná kategória pneumatík, agro pneumatiky, sú už dvanásť rokov špecialitou firmy EL-ZET SLOVAKIA s.r.o. z Trnavy.

Svoje služby v oblasti predaja a servisu všetkých druhov a rozmerov pneumatík, diskov a príslušenstva v oblasti maloobchodu a veľkoobchodu, predovšetkým pre agro segment – traktory, kombajny, nakladače a pre rôzne závesné stroje, ponúka už od roku 2005.

Žijú s poľnohospodárstvom

„Pneumatikám a pneuservisnej činnosti sa venujem už dvanásť rokov. V roku 2005 som začínal ako živnostník, neskôr v roku 2009 sme sa pretransformovali na spoločnosť EL-ZET SLOVAKIA s.r.o. Spolupracujeme hlavne s poľnohospodármi, s ktorými takpovediac aj žijeme, keďže veľa prípadov, kedy sú potrebné naše služby sa odohrávajú aj mimo bežného pracovného času. Nie sme teda klasickým pneuservisom, často robíme výjazdy spojené s demontážou, odvozom, opravou alebo výmenou pneumatiky a následnou montážou kolesa opäť na mieste. Skladom sa snažíme držať všetky bežné rozmery pneumatík, či už sa jedná o kombajny, traktory alebo ostatné druhy strojov. K dispozícii sú všetky bežné rozmery, aj viacerých značiek,“ uvádza v úvode Ing. Milan Zolvík, majiteľ pneuservisu EL-ZET a pokračuje. „Ako sa vraví nič v živote nie je náhoda, to isté platí aj v tomto prípade. V roku 2005 som chcel skúsiť niečo nové, niečo vlastné v spojitosti s pneumatikami, a keďže prišli dve zaujímavé ponuky na spoluprácu so strany dodávateľov agro pneumatík, bola špecializácia na agro segment viac než jasná. Súčasne sa rozbehla aj spolupráca s odberateľmi, tak zo strany dovozcov poľnohospodárskej techniky, ktorá taktiež výrazne pomohla v začiatkoch, ako aj so samotnými farmármi.“

Viac v RN č. 33

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *