27.07.2015 | 01:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Stabilita, flexibilita, inovácie

Na Celoslovenských dňoch poľa sa zúčastnila aj Slovenská sporiteľňa, ktorej služby sa zameriavajú aj na podnikateľov v poľnohospodárskej prvovýrobe. Pre potreby poľnohospodárov je určený špeciálny program AGRO PRO, ktorý ponúka financovanie s podporou Európskej únie, financovanie s využitím dotácií PPA, financovanie nákupu poľnohospodárskych strojov, či investičné úvery na nákup pôdy.

Niekoľko otázok sme počas výstavy položili riaditeľovi Regionálneho firemného centra Slovenskej sporiteľne v Nitre, Ing. Mariovi Gajdošíkovi.

Ako dlho sa Slovenská sporiteľňa venuje poskytovaniu finančných služieb pre poľnohospodárov a akými klientmi sú pre vašu banku?

V oblasti financovania agrosektora nie sme žiadnym nováčikom. Venujeme sa mu dlhodobo. Približne pred 5 rokmi sme  zaviedli komplexný programu AGRO PRO pre poľnohospodárov. Ucelený balík riešení pre spoluprácu s farmármi odvtedy každoročne rozširujeme. Produktovú  škálu inovujeme a dopĺňame o nové bankové služby,  ktoré reagujú na meniace sa prostredie  podnikania našich klientov. Úspechom, ktorý nás teší, je, že spokojnosť klientov, ktorí oceňujú stabilitu spolupráce a flexibilitu služieb Slovenskej sporiteľne, postupne narastá.

Viac sa dočítate v č. 30 Roľníckych novín

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down