14.04.2024 | 05:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Tri medzinárodné ocenenia pre pivo URPINER

Banskobystrický pivovar URPINER dosiahol ďalší skvelý úspech, keď so svojim výnimočným slovenským pivom Urpiner získal na prestížnej medzinárodnej degustačnej súťaži FRANKFURT INTERNATIONAL TROPHY v nemeckom Frankfurte hneď tri strieborné medaily.

Novinka ležiak výčapný svetlý Urpín 93 11 a ležiak svetlý Urpiner Premium 12 uspeli v kategórii svetlých ležiakov plzenského typu. Medzi tmavými pivami sa zas presadil ležiak výčapný tmavý Urpiner Dark 11.

        Urpiner zabojoval v silnej konkurencii takmer 700 vzoriek pív, ktoré ochutnávalo viac ako 500 degustátorov z celého sveta.

        Po minuloročnom skvelom víťazstve, zlatej medaile za svetlý ležiak Urpiner 12, pivo Urpiner znovu potvrdilo, že so svojou prvotriednou kvalitou a nezameniteľnou chuťou patrí medzi absolútnu špičku slovenských pív a je zároveň najviac oceňovaným slovenským pivom nielen doma, ale aj v zahraničí.

        To, že najmenší priemyselný pivovar na Slovensku v medzinárodnej konkurencii pív naozaj obstojí, svedčí aj skutočnosť, že od roku 2006 získal Banskobystrický pivovar a jeho pivá Urpiner na domácich či medzinárodných súťažiach dokopy už 53 ocenení kvality ako EURÓPSKA PIVNÁ HVIEZDA, PIVO ČESKEJ REPUBLIKY, ČESKÁ PIVNÁ PEČAŤ, SLOVENSKÁ PIVNÁ KORUNKA a teraz už aj FRANKFURT INERNATIONAL TROPHY.

(tasr)

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down