16.06.2023 | 12:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

V súvislosti s povinnosťou podať evidenciu pozemkov na...

V súvislosti s povinnosťou podať evidenciu pozemkov na účely poskytnutia priamych platieb organizuje rezort pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR školenie.

V súvislosti s povinnosťou podať evidenciu pozemkov na účely poskytnutia priamych platieb organizuje rezort pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR školenie "Ako viesť evidenciu prenajatých a vlastných pozemkov podľa vyhlášky č. 172/2018 Z. z.", ktoré sa uskutoční 21.06. 2023 od 09:00 do 11:00 h. v priestoroch Inštitútu znalostného pôdohospodárstva a inovácií, Akademická 4, Nitra a aj v online forme. Prosíme záujemcov o vyplnenie a zaslanie online prihlášky do 19. júna 2023, 12:00 h. Po zaregistrovaní bude účastníkovi zaslaný prihlasovací link v prípade, že sa chce zúčastniť na online forme školenia. Pre viac informácií navštívte web Národnej siete rozvoja vidieka SR.
        Školenie zabezpečujú Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, Pôdohospodárska platobná agentúra a Národná sieť rozvoja vidieka. Cieľom je informovať a inštruovať farmárov ako správne naplniť ustanovenia Vyhlášky 172/2018 Z. z. o spôsobe a rozsahu vedenia a poskytovania evidencií a stanovenia obvyklej výšky nájomného.

(tasr)

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down