22.01.2021 | 10:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Veľtrh ANIMAL TECH by sa mal konať v júni 2021

Medzinárodný veľtrh pre živočíšnu výrobu ANIMAL TECH, Národná výstava hospodárskych zvierat a Národná výstava poľovníctva sú presunuté na termín 27. - 30. júna 2021.

V dôsledku pretrvávajúcej nepriaznivej epidemickej situácie sa vedenie Veľtrhy Brno, a. s. dohodlo s partnerskými odborovými zväzmi na zrušení veľtrhov TECHAGRO, SILVA REGINA a BIOMASA v roku 2021 a na posun ich konania do roku 2022, a to v termíne 3. - 7. apríla.
Veľtrh ANIMAL TECH, Národná výstava hospodárskych zvierat a Národná výstava poľovníctva sú presunuté na termín 27. - 30. júna 2021.

„Pociťujeme záujem českých i zahraničných firiem o prezentáciu na odborných veľtrhoch. To nezmenila ani pretrvávajúca nepriaznivá situácia. Videokonferencie a online prostredie nikdy veľtrhy nenahradí, pretože človek je tvor sociálny a pri nákupe investičného tovaru, akým je poľnohospodárska technika, potrebuje osobnú interakciu. Veľtrh TECHAGRO sa mal konať v zmenšenej podobe súčasne s Národnou výstavou hospodárskych zvierat a veľtrhom ANIMAL TECH. Vystavovatelia si vážia svojich zákazníkov a chcú im ponúknuť prezentáciu. Avšak po vyhodnotení aktuálnej situácie sme dospeli k záveru, že bude lepšie usporiadať až plnohodnotné TECHAGRO v budúcom roku, teda v tradičnom roku a v aprílovom termíne. Veríme, že o pár mesiacov sa opäť dostaneme do normálneho života, čo umožní pripraviť pre rok 2022 veľtrh, na aký sme boli zvyknutí,“ uviedol Jiří Kuliš, generálny riaditeľ Veľtrhy Brno.

Obe zmienené akcie sa tak vracajú k pôvodnej dvojročnej periodicite - striedanie veľtrhov zameraných na rastlinnú výrobu a lesníctvo v párnych rokoch a veľtrhov pre živočíšnu výrobu v rokoch nepárnych.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down