09.01.2018 | 07:01
Autor:
Kategorie:

Koncepčne malý, avšak neobvykle výkonný a univerzálny

Traktory patria k najrozšírenejším mechanizačným prostriedkom na poľnohospodárskych podnikoch vôbec. Kompletný sortiment tejto kategórie strojov nájdeme aj v portfóliu firmy Agroservis, spol. s r.o., oficiálneho zástupcu značky John Deere na slovenskom trhu. Čerstvou novinkou je úplne nová séria traktorov 5R, ktorú výrobca opisuje ako dobre vybavené traktory s univerzálnym využitím.

Dopĺňajú modely traktorov do 120 koní

Už od svojho prvého predstavenia na našom trhu, ktoré prebehlo začiatkom júna na poľnej výstave Celoslovenské dni poľa, prostredníctvom zapožičaného modelu z výrobného závodu, zaujala  nová séria traktorov John Deere 5R mnohých slovenských poľnohospodárov. V priebehu jesene však prišli na náš trh prvé Demo modely traktorov série 5R a sú plne k dispozícii všetkým potenciálnym zákazníkom. Na jeden z demo traktorov série 5R sme sa boli pozrieť v Palárikove, kde práve prebiehalo školenie servisných technikov spoločnosti Agroservis. „Prvý krát sme nové traktory série 5R predstavili pred necelým rokom, neskôr aj na dni otvorených dverí spoločnosti Agroservis, a aktuálne máme k dispozícii niekoľko predvádzacích traktorov John Deere 5R,ktoré sú plne k dispozícii všetkým potenciálnym zákazníkom, napríklad aj na zapožičanie a odskúšanie. Zároveň sme s ich príchodom pripravili výhodnú ponuku „Vyskúšajte ten rozdiel“, kedy si zákazníci traktor môžu za výhodných podmienok prenajať a vyskúšať priamo vo svojich podmienkach. Zároveň je do konca januára roka 2018 na tieto modely nastavená aj zaujímavá cena so zvýhodnením,“ uviedol Ing. Eugen Mizerák, zástupca spoločnosti Agroservis.

Nové traktory John Deere série 5R, to sú celkom štyri modely: 5090R, 5100R, 5115R a 5125R, ktoré dopĺňajú kategóriu do 120 k a ďalej rozširujú už aj tak širokú päťkovú modelovú triedu.

Viac v RN č. 2

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down