03.04.2014 | 01:04
Autor:
Kategorie:

Mladí farmári o možnostiach v rastlinnej výrobe

Slovensko bude v programovacom období 2014-2020 po prvýkrát počas členstva v EÚ podporovať mladých farmárov. Finančné prostriedky im budú dostupné tak v rámci prvého piliera ako aj na projekty podporované prostredníctvom opatrení druhého piliera.

Jedným z podujatí, ktoré Združenie mladých farmárov (ASYF)  už pravidelne organizuje, sú jarné stretnutia Klubov mladých farmárov. Prvé tohtoročné sa konalo v Búči na Južnom Slovensku a ďalšie na Východnom Slovensku v Zámutove, začiatkom apríla. Prvé bolo zamerané na  perspektívy v rastlinnej výrobe, druhé na oblasť živočíšnej výroby v programovacom období 2014-2020.

Viac o stretnutí v Búči sa dočítate v 15. vydaní Roľníckych novín.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Komentáře k videu

  1. Pozdravujem,

    mám v skutku relatívne zložitú otázku. Známy ma informoval, že v reklamnom blku TA3 zaznamenal reklamu na podporu mladých a začínajúcich farmárov. Nakoľko TV prakticky vôbec nesledujem a zo strohých informácií, ktoré som dostal o "novej kampani na podporu mladých a začínajúcich farmárov", nemám takmer vôbec žiadne indície podľa čoho by som mohol vyhľadať tieto info.

    Nakoľko som sa k tejto stránke dostal podľa vyhľadávanie "mladí farmári" skúsim šťastie tu. Vedel by ma ktosi usmerniť ?

    Vďaka
    Rado.

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down