18.08.2015 | 01:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Vnútorná klíma poľnohospodárskych objektov

Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia (SSTP), Bratislava pripravuje odbornú konferenciu s medzinárodnou účasťou na tému „Vnútorná klíma poľnohospodárskych objektov (VKPO) 2015“.

VKPO 2015 sa uskutoční 21. augusta v čase od 8:30 do 13:30 hod. v pavilóne K ako medzinárodná sprievodná odborná konferencia poľnohospodárskeho a potravinárskeho veľtrhu Agrokomplex 2015 v Nitre.
Program bude zameraný na prezentáciu najnovších vedecko-technických poznatkov, výsledkov vedy a vývoja v oblasti zabezpečenia mikroklímy objektov pre chov zvierat. Ďalej na požiadavky zvierat na mikroklímu, súčasné tendencie v stavebno-technickom a tepelno-technickom riešení objektov, prirodzené a nútené systémy vetrania a na vykurovanie týchto objektov, na systémy zvlhčovania vzduchu, na tvorbu lokálneho prostredia a na reguláciu systémov v priebehu roka.
Pozornosť bude venovaná i problematike vplyvu chovu zvierat na životné prostredie, aplikácii solárnych systémov pre zabezpečenie mikroklímy, redukcii teplotných extrémov v objektoch pre chov zvierat, spôsobom chladenia i ohrevu a podobne.
Kontaktné údaje na SSTP: Viera Slabejová, organizačný garant podujatí SSTP,
sstp@zsvts.sk.

Ing. JAROSLAV ŠOTTNÍK, PhD., Odborný garant konferencie 0908 484 117

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down