05.05.2014 | 12:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Všetko pre zber krmovín

Veľtrh TECHAGRO priniesol aj tento krát mnoho nových riešení a strojov v oblasti poľnohospodárskej techniky. V technike na zber krmovín prezentovala značka Krone, ktorá patrí k najvýznamnejším značkám v tomto segmente, portfólio techniky počnú od kosby, cez zber, až po dopravu.

Zber kukurice  

„Pokiaľ si porovnáme tento a predchádzajúci ročník veľtrhu TECHAGRO, je naša expozícia strojov plná noviniek,“ povedal Ing. Pavel Kouřil, manažér predaja pre Českú a Slovenskú republiku. Značka Krone je v rámci svojho výrobného programu zameraná na zber a odvoz krmovín z poľa.

Taktiež samochodné rezačky Krone  Big X patria k výrazným hráčom na poli v segmente spracovania krmovín. V expozícii značky Krone na veľtrhu TECHAGRO v Brne, zastupoval kategóriu rezačiek model Big X 600, ktorý bol nominovaný aj do súťaže Grand Prix TECHAGRO 2014. Samochodná rezačka Big X 600 patrí do jubilejnej edície rezačiek Krone, pričom na jej vzniku má veľkú zásluhu model Big X 700, na ktorého základoch, pomocou špeciálnej úpravy vznikol aj vystavený jubilejný model Big X 600. Rezačky Krone Big X 600 sú podobne, ako rezačky Big X 700, známe svojim výkonným motorom s byvolov silou. Navrhnuté sú v štýle dostatočnej výkonovej rezervy z hľadiska rozsahu a krútiaceho momentu v oblasti od 1200 do 1900 ot./min motora. Touto vlastnosťou je zabezpečený spoľahlivý chod aj v náročných a premenlivých podmienkach zberu.

Celý článok v RN č. 19

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down