13.09.2022 | 02:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Výberové konanie n ariaditeľa Agrokomplexu bolo úspešné

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky (MPRV SR) zverejnilo výsledok výberového konania na funkciu riaditeľa agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik, ktoré sa konalo 12. septembra 2022 v Bratislave. 

Výberového konania na obsadzovanú funkciu sa zúčastnili traja zo štyroch pozvaných uchádzačov. Výberová komisia v rámci výberového procesu overila u uchádzačov ich odborné znalosti,  manažérske schopnosti a zručnosti, ktoré sú potrebné a nevyhnutné pre výkon funkcie riaditeľa agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik. Na základe celkového hodnotenia komisie Ing. Jozef Pavle získal spolu 134 bodov z celkového počtu 150 bodov, čím dosiahol a splnil hranicu úspešnosti. Výberová komisia vyhlasuje výberové konanie na obsadzovanú funkciu za úspešné a preto na základe uvedených výsledkov navrhuje ministrovi pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky vymenovať Ing. Jozefa Pavleho do funkcie riaditeľa agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik.

Ing. Jozef Pavle je absolventom Fakulty ekonomiky a riadenia výrobných odvetví Vysokej školy Ekonomickej v Bratislave (1991). Má dlhoročné skúsenosti z rôznych riadiacich pozícií v bankovom sektore. 

(MPRV SR)

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down