23.01.2018 | 10:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Vzdušne poňatá expozícia poľnohospodárskej techniky

Spoločnosť Farmet a. s. zaoberajúca sa vývojom, výrobou, predajom a servisom poľnohospodárskych strojov na spracovanie pôdy a sejbu, ale taktiež technológiami na spracovanie olejnín, rastlinných olejov a výrobou krmív, patrí bezpochyby medzi dynamicky sa rozvíjajúce firmy. Iba prednedávnom oslávila dvadsiate piate výročie od svojho vzniku, takže skúsenosti vo výrobe mechanizácie do poľnohospodárstva jej určite nechýbajú. To sa potvrdilo aj pri pohľade na dômyselne pripravenú a vzdušnú expozíciu techniky na výstave Agritechnica 2017, kde značka Farmet predstavila niekoľko zaujímavých noviniek.

Medzi hlavné priority značky patrí výroba orientovaná na vysokú kvalitu a vysokú úžitkovú hodnotu, aby výrobky Farmet dokázali obstáť v celosvetovej konkurencii, vo vysoko produktívnom poľnohospodárstve a spracovateľskej prevádzke.

Samozrejme na ploche neboli vystavené iba novinky, ale taktiež stálice z portfólia, ako napríklad Kompaktomat K800, univerzálne využiteľný podmietač Softer 11 so záberom 11 m, taktiež dlátové kypriče  v podobe neseného stroja Triolent 470, či hĺbkový kyprič Digger pre kyprenie podorničia. Naopak medzi novinky možno zaradiť radličkový kyprič Fantom PRO 800, kompaktný sejací stroj Falcon 3 Compact alebo Falcon Tandem.

Viac v RN č. 4

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down