05.03.2018 | 01:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zimný seminár zavítal na Slovensko

Spoločnosť BEDNAR FMT, úspešný český výrobca závesnej poľnohospodárskej techniky každoročne organizuje sériu zimných agrotechnických seminárov. A pokiaľ v predchádzajúcich rokoch navštívili iba miesta na domácej, českej pôde, toho roku zavítali už aj na Slovensko.

Spoločne s firmou Agroservis spol. s r.o. , zástupcom značky BEDNAR na slovenskom trhu, zorganizovali v kongresovej sále výstaviska Agrokomlex v Nitre, koncom februára posledný zo série tohoročných agrotechnických seminárov. Odzneli na ňom témy ohľadom filozofie značky BEDNAR, predstavené bolo aj kompletné portfólio strojov. Pozornosť sa venovala taktiež problematike vplyvu techniky na pôdu, načrtnuté boli možné riešenia ako tento vplyv čo najviac minimalizovať, a v neposlednom rade odzneli možnosti podpory Slovenského poľnohospodárstva pre rok 2018.

Ako vidia budúcnosť poľnohospodárskeho závesného náradia

V poradí už šiesty ročník zimných agrotechnických seminárov firmy BEDNAR FMT, ktoré odštartovali siedmeho februára v Jihlavskom okrese, v obci Větrný Jeníkov a končili v Nitre na výstavisku, navštívilo spolu viac ako osemsto návštevníkov z radov poľnohospodárskej verejnosti. Úvodom návštevníkov privítal Dr. Ladislav Bednář, ktorý predostrel víziu budúcnosti poľnohospodárstva z pohľadu značky BEDNAR, a to predovšetkým so zameraním na spracovanie pôdy a sejbu.

Viac v RN č. 10

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down