25.07.2014 | 01:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

16. október - Národný deň podpory ekonomiky

Dňa 16. októbra 2014 pri príležitosti Svetového dňa potravín sa uskutoční a zároveň zakladá tradícia celonárodnej aktivity zameraná na podporu kúpy domácich výrobkov pod názvom "Pýtajme si slovenské".

      BRATISLAVA. V tento deň si občania budú aktívne objednávať slovenské nápoje a jedlá pripravené zo slovenských surovín v reštauráciách, bistrách, baroch... Viac ako inokedy nakupovať v obchodoch slovenské výrobky a takýmto uvedomelým spotrebiteľským prístupom podporia našich poľnohospodárov a výrobcov, zamestnanosť a celú ekonomiku Slovenska. Cieľom prvého ročníka je presvedčiť nás všetkých o dôležitosti aktívneho prístupu k spotrebe slovenských výrobkov a produktov a využívaní tých služieb, ktoré ponúkajú domácu produkciu.
      V presvedčení, že sa občania Slovenska zapoja do tejto aktivity, nás podporuje prieskum GfK, v ktorom sa až 79 % z opýtaných pozitívne vyjadrilo na otázku, či by sa aktívne zapojili do Národného dňa na podporu ekonomiky Slovenska.
      Snažením Občianskeho združenia Kvalita z našich regiónov je nachádzať stále viac nadšených ľudí a organizácií, ktorí pochopia, že len vzájomnou spoluprácou a aktívnym prístupom dospejeme k zlepšeniu stavu spoločnosti a kvality nášho života v nej.
 (tasr - ots)

 (Upozorňujeme odberateľov, že materiály označené skratkou OTS sú poskytované v rámci Originálnej textovej služby a za ich obsah nesie zodpovednosť zadávateľ.)

 

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down