18.01.2011 | 10:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Agentúra plánuje verejné obstarávanie

Pôdohospodárska platobná agentúra (PPA) plánuje vyhlásiť verejné obstarávanie na dodávku pšeničnej hladkej múky a bezvaječných cestovín v prospech najodkázanejších osôb v roku 2011, a to v predpokladanej hodnote zákazky 4,56 milióna eur bez DPH.

Vyplýva to z predbežného oznámenia vo Vestníku verejného obstarávania. Predmetom plánovaného tendra, ktorý má byť vyhlásený 13. februára 2011, je dodávka čo najväčšieho množstva hladkej múky (1 kg balenie) a bezvaječných cestovín (0,5 kg balenie) za poskytnutie 45.000 ton obilnín z intervenčných zásob (27.059 ton pšenice a 17.941 ton jačmeňa). Odplatou za dodanie požadovaného množstva tovaru je poskytnuté množstvo obilia.

Výrobky sa budú prostredníctvom charitatívnych organizácií distribuovať najodkázanejším osobám v rámci programu dodávok potravín pre najodkázanejšie osoby v roku 2011. Súčasťou ponuky je dodanie výrobkov do skladov charitatívnych organizácií.

Úspešný uchádzač v tendri pri uzavretí zmluvy bude musieť zložiť zábezpeku vo výške 150 eur/tonu, ktorá bude uvoľnená po dodaní tovaru na miesto určenia. Tender sa bude financovať zo zdrojov EÚ, z Programu dodávok potravín pre najodkázanejšie osoby, podľa nariadenia Európskej komisie.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down