26.05.2020 | 05:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Agrorezort hľadá nového šéfa národného výstaviska Agrokomplex

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka (MPRV) SR vyhlásilo výberové konanie na funkciu riaditeľa štátneho podniku agrokomplex Národné výstavisko sídliaceho v Nitre. Informoval o tom Daniel Hrežík z odboru komunikácie a marketingu MPRV SR. Uzávierka prihlášok je do 4. júna 2020. Bližšie informácie nájdu uchádzači na stránke MPRV.

BRATISLAVA. Výberové konanie sa podľa neho uskutoční v dvoch kolách výberu a bude sa realizovať písomnou a ústnou formou. Úspešní uchádzači z prvého kola postúpia do druhého kola výberového konania.
MPRV podľa Hrežíka vo výberovom konaní požaduje u nového riaditeľa štátneho podniku vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa. Nový šéf musí mať aspoň tri roky praxe v riadiacej funkcii a skúsenosť s riadením podniku v kríze. Nový riaditeľ musí mať manažérske, riadiace a organizačné schopnosti. Vítané sú skúsenosti s organizovaním výstav na národnej a medzinárodnej úrovni.
Podmienkou účasti na výberovom konaní je aj zaslanie návrhu stratégie a koncepcie rozvoja štátneho podniku v rámcoch aktuálneho programového vyhlásenia vlády SR.

/tasr/

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down