29.03.2011 | 03:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Agrosalón

V každej krajine býva jedna dominantná, špecializovaná poľnohospodárska výstava. V Nemecku je to Hannover, v Paríži SIMA, v Taliansku Bologna, v Španielsku Zaragoza, v Slovinsku Maribor, v Čechách Techagro a na Slovensku je to jednoznačne
Agrosalón.

Je dobre, že táto výstava vznikla, pretože zo strany návštevníkov a vystavovateľov tu bola jasná požiadavka na špecializovanú odbornú a profesionálnu poľnohospodársku výstavu.
Je správne, že sa termín výstavy presunul na začiatok jari, kedy sa roľníci rozhodujú, akú poľnohospodársku techniku budú počas roka potrebovať. Je tiež dobre, že Agrosalón je v roku, v ktorom nie je Techagro v Brne, pretože to zvýši záujem zo strany vystavovateľov, ale i
návštevníkov.
Posledné tohtoročné „eso v rukáve“ má Agrosalón v tom, že vďaka vyšším cenám rastlinných komodít majú poľnohospodári po dvoch krízových rokoch predsa len lepšie možnosti obmeniť alebo doplniť svoj strojový park.
Teším sa na stretnutie s vami na veľtrhu Agrosalón 2011. Príďte nás navštíviť do hlavného stánku Roľníckych novín v pavilóne M2.
MARTIN SEDLÁČEK
Riaditeľ Profi Press s.r.o.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down