04.09.2018 | 08:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Agrotrade na Agrokomplexe v znamení noviniek

Spoločnosť Agrotrade Group spol. s.r.o Rožňava predstavila na výstave Agrokomplex 2018 už tradične svoje rozsiahle portfólio poľnohospodárskej techniky. Expozícia, ktorá pútala pohľady laickej i odbornej verejnosti na voľnej plocheE medzi pavilónmi bola jednou z najrozmanitejších a najväčšich, ktoré mohli návštevníci výstaviska počas štyroch dní navštíviť. Roľnícke noviny boli pri tom.

Jedným z hlavným „ťahákov“ v expozícii, ktorý vzbudzoval záujem, bola technika značky Krone. Tá je novinkou v portfóliu spoločnosti  od augusta 2018. Už v roku 2017 sa spoločnosť zapísala do povedomia poľnohospodárov príchodom značky JCB Agri do svojho portfólia a v nastolenom trende hľadania nových a lepších riešení pre poľnohospodárov pokračuje firma ďalej. O príchode asi najznámejšej značky v krmovinárskej oblasti sme sa teda pozhovárali s marketingovou manažérkou spoločnosti, Zuzanou Ďuricovou. Tá nám dôvody pre túto novú akvizíciu popísala nasledovne: „V prvom rade sme veľmi radi, že sme sa mohli stať zástupcom značky KRONE na slovenskom trhu s poľnohospodárskou technikou. Jedným z hlavných dôvodov, prečo sme sa rozhodli pre zastupovanie tejto značky bol ten, že sa naše poľnohospodárstvo uberá cestou používania poľnohospodárskej techniky s väčšími pracovnými zábermi a vysokými výkonmi pri práci s krmovinami. Tieto podmienky jednoznačne spĺňa technika tejto najznámejšej krmovinárskej značky, ktorá združuje jedny z najvýkonnejších nesených kôs, obracačov , zhrňovačov, lisov na balíky a samochodných rezačiek,“ objasnila príchod novej značky Z. Ďuricová. Do portfólia strojov na spracovanie krmovín zapadne i špeciálny automatický náves na zber balíkov Arcusin FS 63-72, ktorý je takisto jednou z noviniek, portfóliu spoločnosti Agrotrade.

Široké zameranie

Samochodné rezačky KRONE  sú úplnou novinkou v portfóliu Agrotrade-u. Tento krok spoločnosti sa zdá správnym, pretože živočíšna výroba v SR akoby vstávala z popola.

Viac sa dočítate v Roľníckych novinách č. 35

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down