Agrotrade na CDP 2018 s najväčšou expozíciou v histórii

Firma AGROTRADE GROUP vystavila pre návštevníkov počas siedmeho ročníka poľnohospodárskej výstavy v Dvoroch nad Žitavou doteraz najväčšie množstvo techniky. Jednalo sa približne až o 70 kusov, čím akoby oslávila svoje 25. ročné pôsobenie na trhu a viac ako 10 000 predaných a servisovaných strojov od svojho vzniku.

Spoločnosť AGROTRADE GROUP spol. s r.o. vznikla v roku 1993 v Rožňave. V súčasnosti patrí medzi najvýznamnejšie firmy v slovenskom poľnohospodárstve. AGROTRADE GROUP počas uplynulých 24 rokov existencie výrazným spôsobom prispela k rozvoju poľnohospodárskej mechanizácie. Aktivity spoločnosti v uplynulom období rozšírilo založenie krátkeho dodávateľského reťazca potravín FARM­FOODS, ktorý sa zameriava na výrobu a predaj potravinárskych výrobkov s vysokou pridanou hodnotou.

Nové prírastky do širokej ponuky mechanizácie

Novinkou v expozícii firmy bola predvádzaná kombinácia kolesový traktor JCB Fastrac 4220 hodnotený ako najuniverzálnejší traktor vo svojej kategórií s hydraulickou rukou HIAB. Úplnou novinkou v portfóliu firmy je mechanizácia španielskeho výrobcu Arcusin, ktorý je známy výrobou špeciálnych návesov na automatický, vysokovýkonný zber veľkých hranatých balíkov a tiež výrobou tzv. akumulátorov balíkov pre veľké lisy.

Ing. Štefan Škorvánek, projektový manažér pre techniku JCB nám predstavil mechanizáciu, ktorá bola vystavená v expozícii spoločnosti. Prezradil nám taktiež, o ktoré vystavené stroje bol na ich stánku najväčší záujem. „Tak ako obvykle bol z našej expozície najväčší záujem o širokú škálu nakladačov JCB pre poľnohospodárstvo. Návštevníci na našom stánku mali možnosť vidieť stroje od šmykom riadeného nakladača JCB 210, až po najväčší teleskopický nakladač JCB 560-80 AGRI Super.

 

Viac sa dočítate v Roľníckych novinách č.27

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down