17.02.2023 | 01:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

AMAZONE prichádza so sedemročnou zárukou

Nový proces lakovania dal nemeckej firme Amazone istotu, že bude môcť poskytovať svojim zákazníkom, ktorí si zaobstarajú rozhadzovače hnojív ZA-V a ZA-TS a verziu ZG-TS sedemročnú záruku na prehrdzavenie.

Lak na rozhadzovači hnojív je vystavený silnému opotrebeniu. Lak má chrániť stroje pred koróziou, najmä pri manipulácii s hnojivami a tam, kde sa vyskytuje vlhkosť. AMAZONE používa od modelového roku 2022 nový prémiový proces lakovania pre nesené rozhadzovače hnojív ZA-V a ZA-TS a ťahané rozhadzovače ZG-TS. To zahŕňa proces katódového nanášania ponorom na základný náter, aby sa dosiahla najlepšia možná ochrana aj na vnútorných povrchoch rúrok. Práškový náter následne poskytne extra hrubú vrstvu farby pre zvýšenú ochranu proti mechanickým nárazom a úderom, a navyše dodáva rozhadzovaču hnojív vysokokvalitný vizuálny vzhľad.

Žiadny strach – záruka výrobcu proti prehrdzaveniu

AMAZONE teraz ponúka na tieto modely špeciálnu možnosť v podobe sedemročnej záruky výrobcu na prehrdzavenie. Záruku je možné jednoducho a bezplatne uplatniť na digitálnom zákazníckom portáli myAMAZONE www.amazone.net/myAMAZONE za uvedených podmienok.

Viacvrstvové lakovanie

Prémiové lakovanie vykonáva výrobca v štyroch hlavných krokoch. Zvláštnou charakteristikou tohto viacvrstvového procesu lakovania je kombinácia katódového lakovania a práškového lakovania. V prvom kroku sa v 14 stupňoch spracovania pripraví nosný materiál na lakovanie. To zahŕňa napr. viacnásobné leptanie a odmasťovanie. Rozhadovače hnojív sú následne v ďalšom kroku podrobené zinkovému fosfátovaniu, aby sa čo najefektívnejšie zabránilo tvorbe hrdze. Tretia etapa zahŕňa silnovrstvový proces katódového lakovania ponorom. Potom konečne dostanú rozhadzovače hnojív práškový náter. Aplikácia obzvlášť hrubého práškového laku poskytuje rozhadzovaču ešte lepšiu ochranu pred mechanickými nárokmi a je vybavená dvojitou ochranou proti korózii v dôsledku procesu vypaľovania v peci.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down