28.06.2022 | 11:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Anja Agrotechnik na svojom dni otvorených dverí aj so slovenskou premiérou traktorov T7 HD

Spoločnosť Anja Agrotechnik usporiadala vo svojom sídle v Jaslovských Bohuniciach – časti Paderovce po druhýkrát deň otvorených dverí, na ktorom privítala zákazníkov, obchodných partnerov a nadšencov poľnohospodárskej techniky. Tí mali možnosť vidieť široký prierez strojov z portfólia spoločnosti, slovenskú premiéru traktora New Holland T7 HD a nechýbalo ani pohostenie, či napríklad aj možnosť vyhrať v hodnotnej tombole.

Anja Agrotechnik je relatívne mladou spoločnosťou, ktorá pôsobí na slovenskom trhu s poľnohospodárskou technikou od roku 2014 a svojou širokou sieťou predajných a servisných služieb, pokrýva Bratislavský, Nitriansky, Trenčiansky, Trnavský a časť Banskobystrického kraja. Napriek tomu ponúka vo svojom portfóliu stroje od popredných svetových výrobcov, akými Lemken, New Holland, Wielton či Faresin bezpochyby sú a zároveň sa sústreďuje na poskytovanie promptných a kvalitných servisných služieb.

Zákazníkov a partnerov firmy čakal už po príchode na podujatie malý prezent a ihneď po registrácii mali možnosť vidieť početnú skupinu modrých strojov na obrábanie pôdy značky Lemken, medzi ktoré sa radia modely podmietače Koralin, Rubin, Karat, sejacie stroje na čele s modelom Solitair, ako aj pluhy Diamant. V portfóliu spoločnosti Anja Agrotechnik samozrejme nechýba ani celý rad dopravnej techniky od poľského výrobcu Wielton-Agro (klasické jedno a viacstranné vysýpacie prívesy a návesy, dopravná technika na prepravu hranatých a guľatých balíkov a tiež tzv. dolly podvozky), ale aj prekladacie vozy HAWE, ktoré vhodne doplňujú portfólio strojov do dopravy. Pomerne veľký priestor získala tento rok na výstavnej ploche krmovinárska technika značky Kvernaland, ktorá je novinkou v portfóliu spoločnosti a už tradične ponúka diskové žacie stroje, obracače a zhrňovače. Ako doplnenie strojov na spravanie pôdy značky Lemken vystavila firma Anja Agrotechnik aj závesnú techniku značky SMS (podryváky a cambridge valce), či samohybný miešací kŕmny voz Faresin Leader PF2. Uprostred výstavnej plochy sme mohli vidieť techniku značky New Holland, ktorú tu zastupovali kombajn CX 8.90 a traktory od nižšieho radu T5 až po novinku na slovenskom trhu, T7.290 HD.

Viac sa dočítate v týždenníku Roľnícke noviny.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down