19.10.2014 | 06:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Autosalón prilákal viac návštevníkov ako vlani

Na nitrianskom výstavisku Agrokomplexu v Nitre sa dnes v podvečer skončil 21. ročník Autosalónu - Autoshow 2014. Trval od štvrtka 16. októbra a predstavilo sa na ňom 21 značiek osobných automobilov s 20 novinkami.

NITRA. Vystavovatelia prezentovali osobné, úžitkové a nákladné automobily, dopravnú techniku, autopríslušenstvo a tiež servisnú a garážovú techniku.

"Návštevnosť bola vyššia ako vlani, kedy na výstavisko prišlo viac ako 111.000 návštevníkov. Presné čísla budú začiatkom budúceho týždňa," povedala hovorkyňa výstaviska Michala Mičíková.

V rámci sprievodného programu pripravili organizátori Truck show, prehliadku a zraz airbrushových a tuningových truckov a RC modely truckov, uskutočnili sa majstrovstvá Slovenska v najlepšom ozvučení auta.

Návštevníci si mohli vychutnať exhibičnú jazdu historických vozidiel Citroën 2CV, tzv. „kačíc“ z Galérie Mlyny na výstavisko i najväčšiu moto-adrenalínovú show na Slovensku Mototv show 2014. Atraktívne bolo aj poradenstvo pre ženy Auto a žena a oslava 5. narodenín Zelenej vlny RTVS.

(tasr)

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down