13.06.2023 | 11:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Bridgestone: nová generácia pneumatík

Bridgestone, jeden z popredných výrobcov poľnohospodárskych pneumatík, predstavuje svoj nový produktový rad prémiových pneumatík VX-R TRACTOR poskytujúci trakciu širokým behúňom, dlhou životnosťou a vynikajúcím jazdným komfortom.

Všetky pneumatiky Bridgestone VX-R TRACTION majú optimalizované obvody pri odvaľovaní, čo znižuje spotrebu paliva, predlžuje životnosť pneumatik a zvyšuje ich trakciu. 

Nová pneumatika Bridgestone VX-R TRACTOR s technológiou ENLITEN podporuje udržateľné poľnohospodárstvo bez kompromisov z hľadiska prevádzkových vlastností pneumatiky.

Veľká šírka behúňa pre excelentnú trakciu, ktorá splňuje očakávania poľnohospodárov

Pneumatika Bridgestone VX-R TRACTOR má veľkú šířku behúňa, čím sa odlišuje od ostatných pneumatík. Vďaka tomu poskytuje tri kľúčové benefity:

  • Trakcia širokého behúňa: Všetky pneumatiky VX-R TRACTOR majú šírku behúňa, ktorá je minimálne rovnako veľká ako nominálna šírka pneumatiky (udávaná v rozmere na bočnici). Tým vzniká väčšia styčná plocha medzi pneumatikou a pôdou, čo maximalizuje trakciu dezénu s evolventnými rebrami vyvinutým spoločnosťou Bridgestone.
  • Dlhá životnosť: Vďaka tomu, že sa šírka behúňa rovná nominálnej šírke pneumatiky, sa predĺžila životnosť zmesi vyvinutej spoločnosťou Bridgestone, která vyniká mimoriadnou odolnosťou voči opotrebeniu. Pneumatika Bridgestone VX-R TRACTOR má v oblasti behúňa rovnakú vysokovýkonnú zmes ako dôverne známe pneumatiky VT-TRACTOR a VX-TRACTOR.
  • Vynikajúcí jazdný komfort: Široký behúň znamená väčšiu styčnú plochu na ceste pre plynulú a komfortnú jazdu.

Produktový rad pneumatík Bridgestone VX-R TRACTOR posúva vďaka technológii ENLITEN poľnohospodárov bližšie k udržateľnejšiemu obhospodarovaniu krajiny bez kompromisov z hľadiska prevádzkových vlastností pneumatiky. V súlade s iniciatívou Bridgestone E8 Commitment a dlhodobou ekologickou víziou spoločnosti bol produktový rad VX-R TRACTOR, ktorý je prvým radom poľnohospodárskych pneumatík Bridgestone s technológiou ENLITEN, skonštruovaný s cieľom podporiť splnenie záväzku spoločnosti v oblasti trvalej udržateľnosti. Lepšie poľnohospodárstvo so značkou Bridgestone – partnerom, na ktorého spoliehajú poľnohospodári v celej Európe. Rada pneumatík Bridgestone VX-R TRACTOR, vyvinutá a vyrábaná v Európe, je vhodná pre montáž na všetky typy traktorov a je možné ich kombinovať s pneumatikami akýchkoľvek ďalších značiek. Pre pneumatiky sa odporúča tlak 1,6 baru. V roku 2023 budú pneumatiky VX-R TRACTOR k dispozícii v 23 rozmeroch – ďalších 22 rozmerov bude predstavených v roku 2024 s profilovými číslami 65, 70 a 85 pre ráfiky s priemerom od 24 do 38 palcov.

Bridgestone zároveň predstavuje novú aplikáciu AGRO-TYRE-PRESSURE

V ďalšom vývoji funkčných aplikácií pre poľnohospodárske pneumatiky Bridgestone a Firestone, prvýkrát predstavených v roku 2017, Bridgestone predstavuje AGRO-TYRE-PRESSURE, aplikáciu pre smartfóny, ktorá pomáha farmárom definovať správny tlak v pneumatikách rôznych značiek. Táto aplikácia vyvinutá spoločnosťou Bridgestone v spolupráci s ďalšími výrobcami pneumatík pomáha farmárom nájsť správny tlak hustenia pre každé náradie na farme – všetko v rámci jednej aplikácie. Poľnohospodári vďaka aplikácii už nemusia používať aplikácie rôznych výrobcov, aby našli správne informácie o použití pre každý poľnohospodársky traktor a náradie. Nastavenie správneho tlaku v pneumatikách pre každý stroj maximalizuje životnosť pneumatík, trakciu a spotrebu paliva a minimalizuje zhutňovanie pôdy.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down