24.05.2022 | 01:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

CASE IH inovuje svoj lis RB 344 s pevnou komorou

Vylepšený lis na okrúhle balíky s pevnou komorou Case IH RB 344 produkuje balíky s rozmermi 120 cm x 125 cm rýchlo a efektívne, pričom vďaka svojmu pomeru cena/výkon je jednou z najlepších volieb na trhu. K dispozícii sú verzie Rotor Feeder a Rotor Cutter. Nové a vylepšené funkcie zvyšujú všestrannosť, výkon, spoľahlivosť, životnosť stroja a bezpečnosť.

Inovovaný lis na okrúhle balíky s pevnou komorou Case IH RB 344 pridáva k najlepším prvkom predchádzajúceho modelu množstvo inovatívnych dizajnových a výkonnostných vylepšení. Tento kompaktný a ľahko ovládateľný lis ponúka vynikajúcu hodnotu za peniaze a ľahko zvládne všetky úlohy, s ktorými sa môžete stretnúť pri balíkovaní, vďaka čomu potrebuje poľnohospodár iba jeden stroj.

Michal Jankowski, produktový a marketingový manažér spoločnosti Case IH uviedol: „Lis RB 344 získal veľmi veľkú popularitu v celej Európe vďaka svojej schopnosti produkovať husté, dokonale tvarované balíky s rozmerom 120 cm x 125 cm vo všetkých pestovateľských podmienkach. Poľnohospodári navyše oceňujú jeho jednoduchú obsluhu, všestrannosť, spoľahlivosť, odolnosť a nízke náklady na údržbu. Nová verzia tohto veľmi obľúbeného, ​​vysoko efektívneho lisu má moderný, vizuálne výrazný dizajn v súlade s ostatnými strojmi Case IH. V portfóliu máme dva modely, RB 344 F Rotor Feeder a RB 344 R Rotor Cutter, ktoré sú už teraz dostupné u predajcov Case IH. Oba sú veľmi efektívne a pohodlne sa s nimi pracuje aj v agregácii s traktormi s výkonom nižším ako 80 koní.“

Najzrejmejším dizajnovým prvkom lisov RB 344 je jeho moderný bočný štít, ktorý obsahuje robustný kovový rám, horné pánty a podpery plynových vzpier. Otvára sa široko pre ľahký prístup pri servisných prácach a údržbe a chráni aj náhradné rolky sieťok a fólie uložené na stroji. Gumové nárazníky na oboch stranách rámu dverí úložného priestoru zaisťujú ich hladké a tiché zatváranie, zatiaľ čo káblový zväzok teraz vedie vnútri ochranného rámu. Predné svetlá boli premiestnené tak, aby pôsobili robustne a profesionálne.

Za svojim atraktívnymi novými panelmi ukrýva lis RB 344 množstvo mechanických vylepšení, ktoré zvyšujú výkon a odolnosť a zároveň znižujú prevádzkové náklady. Napríklad prítlačný valec, lisovacia komora, podlahový valec a zberač sú teraz poháňané vysokoodolnými hnacími reťazami s pochrómovanými čapmi a kalenými platňami, ktoré majú dlhšiu životnosť a znižujú náklady na údržbu. Ložiská, ktoré nesú hlavný pohon, prítlačný valec a rotor na strane pohonu, boli tiež vylepšené o vysoko účinné tesnenia, ktoré zabraňujú znečisteniu prachom.

Viac sa dočítate v týždenníku Roľnícke noviny.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down