03.12.2021 | 02:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Case IH vylepšuje svoje modely Maxxum

Jedno oznámenie noviniek strieda druhé. Presne také je obdobie pred najväčším veľtrhom poľnohospodárskej techniky na svete, Agritechnicou. Počas uplynulého týždňa prispela svojou trochou i spoločnosť Case IH, ktorá predstavila svoje inovované traktory modelového radu Maxxum. Ten bude po novom zahŕňať 13 strojov s výkonom 115 – 150 k, ktoré budú dodávané s dvoma typmi motorov, a v troch balíkoch špecifikácií, z ktorých si vyberie každý zákazník. Okrem toho nájdeme malé vylepšenia aj v interiéri kabíny, a niektorých vylepšených funkcií sa dočkali aj prevodovky CVXDrive.

Traktory Maxxum sú už dlhú dobu jednými z najpredávanejších modelov americkej spoločnosti Case IH. To platí aj u nás na Slovensku, a to najmä z toho dôvodu, že práve tieto všestranné traktory vyhovujú najširšiemu okruhu zákazníkov v rámci zákazníckej základne spoločnosti. Všetky stroje si však po niekoľkých rokoch na trhu zaslúžia vylepšenie, aby dokázali preraziť medzi konkurenciou. Uvedomuje si to aj spoločnosť Case IH, ktorá tak podrobila tento rad niekoľkým aktualizáciám a vylepšeniam, kde zmeny sa týkajú najmä prostredia operátora a zlepšenia komfortu pri prevádzke stroja.

Vrcholovým modelom radu Maxxum modelového roku 2022 má byť šesťvalcový Maxxum 150. Bude sa jednať o jediný traktor so šesťvalcovým motorom, zatiaľ čo všetky ostatné budú mať pod svojou kapotou uložené štvorvalce. Pre niekoho výhoda, pre niekoho škoda. Určite by sme však siahli po šesťvalcovom modely. „Stopäťdesiatka“ získala oproti druhému najsilnejšiemu modelu 145 päť konských síl navrch, a to bez navýšenia výkonu. Ten si môžete ešte pokojne prirátať. Všetky ostatné zmeny sa však týkajú celého radu, pričom zmeny v nových modeloch Maxxum sa zameriavajú na tvarovanie a povrchovú úpravu, spoľahlivosť a zákaznícke vlastnosti, ktoré sú zamerané na zvýšenie pohodlia a produktivity obsluhy stroja.

Nové balíčky výbavy

Modely Maxxum modelového ruku 2022 budú dostupné s tromi balíkmi špecifikácií. Traktory Maxxum a Maxxum Multicontroller je možné objednať s balíkom Selection, ktorý zahŕňa bežne tie najbežnejšie predávané doplnky, ktoré pokrývajú potreby väčšiny zákazníkov. Traktory Maxxum, Maxxum Multicontroller a Maxxum CVXDrive je možné zaobstarať si aj s balíkom Advanced pack, ktorý zahŕňa technologické funkcie, ktoré ocenia najmä profesionálny zákazníci pri každodennej prevádzke. A napokon, modely Maxxum Multicontroller a Maxxum CVXDrive si môže zákazník vyšpecifikovať balíkom Professional, ktorý poskytuje prístup k najnovším technologickým funkciám pre odomknutie plného potenciálu traktora.

Viac sa dočítate v týždenníku Roľnícke noviny.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down